بیایید همگی آلزایمر بگیریم

 

یک خبر آنهم اینکه مدیر عامل انجمن آلزایمر ایرن از ابتلای بیش از یک میلیون نفر از جمعیت سالمندان کشور به آلزایمر در سه دهه ی آینده خبر داد. خانم معصومه صالحی گفته با توجه به جمعیت رو به رشد سالمندان در ایران، در سه دهه ی آینده بیش از یک میلیون نفر مبتلا به آلزایمر می شوند.

یعنی اگه همه آلزایمر بگیرن خیلی بهتره! مثلا یادشون میره  سال های گذشته، زمان افطار کدوم مناجات از تلویزیون پخش می شد و هی الکی نمی پرسیدن چرا امسال پخش نمی شه. بعدشم همه یادشون می رفت که افشین قطبی قول داده بود به جام جهانی بریم و بعد همه تشویقش می کردن. بعد هم اینکه قیمت گوشت قرمز و خونه و پوشاک و اسباب وسایل خونه رو یادشون می رفت و اگه بانک مرکزی می گفت که تورم امسال 12 درصده، همه ابروهاشون رو به علامت تعجب نمینداختن بالا و دهنشون رو اندازه ی پارکینگ باز نمیکردن که دندوناشونو همه ببینن و قیمت مسواک و خمیردندون هم زیاد بشه.

 کلا خیلی خوب میشد دیگه! باور کنید!

 

 

چه زیباست که اگر از نوشته های این تارنگار استفاده کردی، با ذکر نام منبع و نشانی تارنگار، همراه  باشد!

 

www.jhilamo.persianblog.ir

 

/ 10 نظر / 20 بازدید
ماشا

سلام دوست من. سپاس از نقد و نظرت. همه شعرها مال خودمه و تقدیم به گل روی شما.

شلیر

من هنوز سامند نشدم ولي رو به الزايمري شدنم. هيچي يادم نميمونه

ندا

سلام... اره اگه همه آلزایمر می گرفتیم خیلی خوب می شد مثلا کسی انتظار نداشت روز تولدش واسش کادو بگیرن و من مجبور نمی شدم به خاطر اینکه کل دوستام شهریوری هستن یه کلیه مو بذارم واسه فروش تا واسشون کادو تولد بگیرم....[گریه]

مایسا

آپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

نیلوفر آبی

باور می کنیم![گل] اصلا" وب نویسی برای فراموشی بدبختی هاست دیگه. تو هم زیاد گیر نده. مستر دکتر احمدی نیجات خودش همه چیزو ریدیف میکنه![نیشخند][ابله][نیشخند][گل][خداحافظ]

مایسا

منم آلزایمر دارم [نیشخند]

مایسا

منم آلزایمر دارم [نیشخند]

ماشا

سلام دوست من. کاش میشد آلزایمر انتخابی بگیریم خاطرات خوش و دوست داشتنی را هیچگاه نباید فراموش کرد. به روزم و منتظرت هستم.